בבניית אתרים באינטרנט חשיבותו של התוכן המשולב באתר ידועה ומהותית לקידומו, התוכן צריך להיות חדשני, מקורי כזה הנותן ערך מוסף לקורא, יחד עם זאת בשילוב המאמר / תוכן לדף באתר חשוב ליישם מספר דברים בקוד ה html על מנת שגם מנוע החיפוש ידע לקרוא את המאמר וימצא אותו ראוי.

כותרת ה Title :
היא למעשה הכותרת המהותית וחשובה ביותר בקידום, מנוע החיפוש קורא אותה ומציג אותה לגולשים בתוצאות החיפוש, חשוב שכותרת ה title תכיל בתוכה את תמצית הדף במספר מילים המכילות גם את מילת המפתח המרכזית , אפשר עד 2 ביטויים.
חשוב שתגית הtitle תהיה שונה מעמוד לעמוד, המילה הראשונה בכותרת היא החשובה ביותר.
צורת הכתיבה הנכונה של הטייטל : מילת המפתח – שם הדף.
הכותרת משולבת בקטע הקוד |head|

תגית תיאור description :
תפקידה לסייע לגוגל להבין האופן תמציתי מה התוכן המוצג בעמוד, אין זה מחייב שהתוכן שהגדרתם בתקציר יופיע בתוצאות החיפוש, יחד עם זאת חשוב שהתוכן יהיה קצר, שיווקי, לא יותר מ 120 תווים וגם כאן חשוב שמילת החיפוש תופיע כבר בהתחלה.
תגית זו משולבת גם היא ב |head|.

תגיות h1 h2 :
חשוב שכותרת המאמר תהווה את מילת המפתח המרכזית אותה נעטוף בתגית h1 את כותרות המשנה המשולבות במאמר / תוכן נעטוף בתגית h2 הניתן להשתמש בתגית זו יותר מפעם אחת.
חשוב שמילות המפתח המפוזרות במאמר יעטפו בתגית ההדגשה strong

קישורים פנימיים :
בתוך התוכן מומלץ לשלב קישורים פנימיים המחזקים את מילות המפתח, מומלץ לשלב לא יותר מ 3 קישורים בדף, קישורים אלה מכונים קישורי וויקי משום שויקיפדיה מרבה להשתמש בקישורים כאלה.

משך טעינת הדף:
חשוב שהדף יטען במהירות, הקוד צריך להיות נקי, שימוש בקבצי css ו java script חיצוניים, יש להיזהר משימוש בסרטוני פלש למיניהם במידה ושילוב סרטונים מסוג זה חשוב מאוד יש לאפשר לגולש תמיד לדלג על הסרטון, לא להתנות את התקדמות הגלישה באתר בצפייה בסרטון המלא,.
בשילוב תמונות חשוב להגדיר את מידות הרוחב וגובה של התמונהכך שהדף ימשיך לעלות בזמן שהתמונה נטענת.

זהו, יישום כל אחד מהסעיפים המצוינים חשוב מאוד בבניית אתרים לשם אופטימיזצייה, סעיפים אלה הם הבסיס לתחילתו של קידום האתר, השלב הבא הוא לדאוג לקישורים חיצוניים חזקים וטובים ואתם בדרך הנכונה ומובטחת.

בהצלחה!!